Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #10, czyli aktualności na naszym blogu

Przybywamy z kolejnym podsumowaniem treści na naszym blogu. Co nowego warto u nas poczytać? Sprawdź niniejszą prasówkę.

Blog scroll.morele.net rośnie z dnia na dzień! I to w naprawdę szybkim tempie. By wspomóc Was w wyborze interesujących treści, tworzymy niniejsze prasówki, które będą nieocenioną pomocą - niemniej jednak, zapraszamy regularnie do nas. Obiecujemy, że zawsze znajdzie się coś interesującego do lektury.

Zaczniemy nietypowo! Tekst MG 42 - wszystko o kultowym karabinie maszynowym skierowany jest przede wszystkim do pasjonatów militariów oraz historii. Jeśli jednak chciałbyś się dowiedzieć więcej o jednej z najsłynniejszych broni II wojny światowej - zapraszamy do artykułu.

Najjaśniejsza gwiazda

Zmiana klimatów w Poradnikach - pora spojrzeć w nocne niebo. Jaka jest najjaśniejsza gwiazda? Najjaśniejsze gwiazdy widoczne na nocnym niebie i we wszechświecie. Pewnie wielu z Was wie o tej “naj”, jednak w samym tekście znajdziecie sporo innych ciekawych informacji.

Rozrywka serwuje nam tekst o bardzo interesującej grze - Gra Atomic Heart – data premiery, trailer, akcja. Przyznam szczerze, że bardzo czekam na ten tytuł. Jeśli twórcy podołają wyzwaniu, będzie to niezwykle klimatyczna pozycja. Chcecie wiedzieć o niej więcej? Więc kliknijcie w powyższy link.

Recenzje to tekst Mikrofon Blue Yeti USB Blackout - recenzja. Czy warto kupić mikrofon Blue Yeti? Podpowiadamy, czy ten konkretny sprzęt spełni Wasze oczekiwania!

Scroll

Wykaz wszystkich tekstów, które ukazały się na blogu (16.07-31.07):

Technologia:

Poradniki:

Rozrywka:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)