Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 400 zł do amfora.pl

Jeżeli planujecie zakupy w amfora.pl, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 400 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą drugiej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 0
Data: 30.06.2017

Wybrane perfumy 20% taniej

Tylko do 3 lipca 2017 r. skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji i zaoszczędź aż 20% przy zakupie wybranych perfum damskich, męskich oraz zestawów perfumowych. Wybierz swój idealny zapach spośród blisko 300 produktów!

Komentarze: 0
Data: 27.06.2017

Korektor pod oczy - co to jest? Jak nakładać?

Jedną z najlepszych metod maskowania cieni pod oczami jest stosowanie korektora. Kosmetyk tego typu tworzy kolorystyczny kamuflaż, rozjaśnia skórę, dodaje jej blasku i sprawia, że spojrzenie wygląda świeżo. Jak stosować korektor pod oczy? Czy warto po niego sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 27.06.2017

Kosmetyki z Morza Martwego - jakie mają właściwości? Jakie wybierać?

Kosmetyki z minerałami z Morza Martwego cieszą się ogromną popularnością wśród zwolenników naturalnej pielęgnacji i trudno się temu dziwić. Sól oraz błoto z Morza Martwego, które są najczęstszymi komponentami tych preparatów, mają znakomity wpływ na skórę. Jakie kosmetyki z Morza Martwego warto wypróbować? Na co będą skuteczne i czy warto po nie sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 26.06.2017

Ranking kremów matujących. TOP 10 najlepszych.

Prezentujemy najnowszy kremów matujących w czerwcu 2017. Zestawienie uwzględnia najchętniej kupowane przez klientów amfora.pl artykułów do pielęgnacji skóry. Każdego miesiąca prezentować będziemy nowe top 10 wybieranych przez naszych klientów.

Komentarze: 0
Data: 23.06.2017

Kosmetyki naturalne - co to jest? Jakie wybierać?

Stosowanie naturalnych kosmetyków to jeden z gorętszych trendów ostatnich lat. Pielęgnacja pozbawiona nadmiaru chemii i sztucznych dodatków zyskuje na popularności ze względu na coraz większą dostępność kosmetyków tego typu. Jakie kosmetyki naturalne warto stosować? Czy to dobre rozwiązanie i co dokładnie należy rozumieć pod pojęciem „naturalne”?

Komentarze: 0
Data: 23.06.2017

Ranking kredek do brwi. TOP 10 najlpeszych.

Prezentujemy najnowszy ranking kredek do brwi w czerwcu 2017. Zestawienie uwzględnia najchętniej kupowane przez klientów amfora.pl artykułów do makijażu. Każdego miesiąca prezentować będziemy nowe top 10 wybieranych przez naszych klientów.

Komentarze: 0
Data: 22.06.2017

Ranking kosmetyków z węglem aktywnym. TOP 10 najlepszych.

Prezentujemy najnowszy ranking kosmetyków z węglem aktywnym w czerwcu 2017. Zestawienie uwzględnia najchętniej kupowane przez klientów amfora.pl artykułów do pielęgnacji ciała. Każdego miesiąca prezentować będziemy nowe top 10 wybieranych przez naszych klientów.

Komentarze: 0
Data: 22.06.2017

Jak odbudować zniszczone paznokcie po hybrydzie?

Pytanie o metody regeneracji paznokci po hybrydach rozgrzewa fora dyskusyjne i blogi o tematyce kosmetycznej niemal do czerwoności. Wiele kobiet skarży się na osłabioną, zniszczoną płytkę paznokci, która ukazała się po zdjęciu paznokci hybrydowych. Czy to faktycznie wina hybryd? Jak uporać się z osłabionymi paznokciami i jak poprawić ich kondycję?

Komentarze: 0
Data: 22.06.2017

Ranking kosmetyków z kawą. TOP 10 najlepszych.

Prezentujemy najnowszy ranking kosmetyków z kawą w czerwcu 2017. Zestawienie uwzględnia najchętniej kupowane przez klientów amfora.pl artykuły do pielęgnacji ciała. Każdego miesiąca prezentować będziemy nowe top 10 wybieranych przez naszych klientów.

Komentarze: 0
Data: 21.06.2017