Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 300 zł do morele.net.

Jeżeli planujecie zakupy w morele.net, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 300 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą czwartej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 0
Data: 15.06.2018

Dezodorant bez aluminium – naturalna ochrona przeciw poceniu

Naturalna pielęgnacja cieszy się coraz większą popularnością. Świadomość konsumencka rośnie, a wraz z nią powiększa się grono osób zainteresowanych preparatami o krótkim składzie, które nie zawierają szkodliwych lub potencjalnie szkodliwych komponentów. Jednym ze składników niezbyt mile widzianych w dezodorantach jest aluminium. Dlaczego tak się dzieje? Czy są jakieś alternatywy dla dezodorantów z tym składnikiem i jak ochronić się przed potem w sposób naturalny?

Komentarze: 0
Data: 25.04.2018

Olej z konopii indyjskiej - jak działa, kiedy stosować?

Olej z nasion konopi jest produktem kosmetycznym, który ostatnio zyskuje na popularności. Nawilżanie i odżywianie skóry to tylko niektóre z jego pozytywnych działań, jednak zalety tego produktu na nich się nie kończą. Olej konopny zastosowanie znajduje również w innych zabiegach kosmetycznych. Dlatego warto dowiedzieć się o nich więcej, a także poznać odpowiedzi na praktyczne pytania na przykład: jak nakładać olejek na twarz?

Komentarze: 0
Data: 24.04.2018

Olej rycynowy - domowy sposób na długie włosy

Naturalna pielęgnacja włosów zyskuje na popularności. Choć sklepowe półki uginają się od różnorodnych preparatów, które wzmacniają włosy i poprawiają tempo ich wzrostu, to mało który specyfik jest tak skuteczny, jak olej rycynowy. Jak stosować ten olej? Czy warto po niego sięgnąć i jakie efekty można uzyskać?

Komentarze: 0
Data: 24.04.2018

Rozświetlona cera - Jak dodać skórze blasku na wiosnę?

Jak rozświetlić cerę, żeby przez cały rok wyglądała pięknie i młodo? Nie tylko rozświetlacz przyjdzie nam z pomocą – na rozświetloną cerę są domowe sposoby – i to ile!

Komentarze: 0
Data: 24.04.2018

Olej z opuncji figowej – naturalny zabieg liftingujący

Naturalna pielęgnacja cieszy się coraz większą popularnością, co skutkuje znacznie szerszą dostępnością naturalnych preparatów kosmetycznych. Jednym z najcenniejszych i najbardziej niezwykłych olejów kosmetycznych jest olej z opuncji figowej. Jak go stosować? Czy faktycznie jest tak skuteczny i czy warto po niego sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 24.04.2018

Rękawiczka GLOV – magiczna ściereczka do demakijażu

Istnieje wiele sprawdzonych technik demakijażu, ale co jakiś czas w tej dziedzinie pojawiają się nowinki i metody, które warto wypróbować. Jednym z nowych trendów jest korzystanie z rękawiczki do demakijażu GLOV. Jak działa ten wynalazek? Czy jest skuteczny i jak go stosować?

Komentarze: 0
Data: 24.04.2018

Czy Coco Glam działa?

Coco Glam to jeden ze specyfików, który umożliwia dokładne oczyszczanie oraz wybielanie zębów w domowym zaciszu. Czy ten kosmetyk rzeczywiście działa? Do czego można go użyć i czy warto po niego sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 23.04.2018

Jak dodawać inspiracje w Amfora.pl?

Dodaj inspirację w Amfora.pl! Podziel się z innymi swoimi zdjęciami, wrażeniami i pomysłami na makijaż, fryzurę lub inne kosmetyczne działania. Dodawaj zdjęcia, udostępniaj listy zakupów i przykuwaj uwagę miłośników kosmetyków.

Komentarze: 0
Data: 23.04.2018

Jak myć włosy odżywką? Szybka regeneracja zniszczonych włosów.

Trendy związane z pielęgnacją włosów bywają zaskakujące. Od jakiegoś czasu bardzo dużą popularnością cieszy się mycie włosów przy pomocy odżywki. Co daje mycie włosów odżywką? Jak się do tego zabrać i czy warto stosować tę technikę na co dzień, a może tylko od czasu do czasu?

Komentarze: 0
Data: 20.04.2018