Udostępnij
Skomentuj

Ranking suszarek z dyfuzorem

Suszarki z dyfuzorem cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich oferta jest szeroka, ale które modele suszarek tego typu są najczęściej kupowane?

Suszarka z dyfuzorem – dla kogo?

Dyfuzor bywa elementem standardowego wyposażenia wielu suszarek, ale nie każdy wie, jak go używać i do jakich włosów nadaje się najlepiej. Tymczasem jest to nakładka, która może bardzo pozytywnie wpłynąć na stylizację włosów. Dyfuzor doskonale sprawdza się w przypadku:

  • Włosów kręconych – suszarka z dyfuzorem pozwala na ich wygodne suszenie, a zastosowanie dyfuzora sprawia, że naturalny skręt włosów jest lepiej podkreślony.
  • Włosów falowanych – włosy tego typu także mogą wiele zyskać po wysuszeniu ich z użyciem dyfuzora. Zastosowanie tej nakładki na suszarkę doda im nieco objętości i sprawi, że będą się lepiej układały.
  • Prostych włosów, którym chcemy dodać objętości – dyfuzor przydaje się głównie w stylizacji włosów kręconych, ale włosy proste także można suszyć przy jego pomocy. To działanie doda im objętości, delikatnie odbije je od nasady i sprawi, że będą wyglądały na bardziej gęste.

Suszarka z dyfuzorem – jaką wybrać?

Oferta suszarek z dyfuzorem jest bardzo szeroka. Dyfuzor bywa dołączany do wielu modeli tych urządzeń, dlatego trudno określić, jaka suszarka z dyfuzorem jest najlepsza. Wiele zależy od pozostałych oczekiwań nabywcy.

Najlepsza suszarka z dyfuzorem to urządzenie, które nie tylko posiada dyfuzor i funkcję suszenia, ale też spełnia pozostałe kryteria:

  • Moc – im wyższa, tym mocniejszy nadmuch można uzyskać.
  • Wymiary – suszarki z dyfuzorem raczej nie należą do najmniejszych, ale można znaleźć modele średniej wielkości lub bardzo duże suszarki.
  • Regulacja parametrów nadmuchu – im więcej stopni regulacji, tym lepiej, bo tym dokładniej można wyregulować siłę oraz temperaturę nadmuchu.
  • Zimny nadmuch – wiele suszarek posiada opcję całkowicie zimnego nadmuchu, która jest przydatna podczas utrwalania fryzury lub w pielęgnacji włosów bardzo wrażliwych na wysokie temperatury.
  • Funkcje dodatkowe – niektóre suszarki z dyfuzorem mogą posiadać także opcję jonizacji, końcówkę koncentrującą nadmuch i inne rozwiązania, które także warto wziąć pod uwagę.
  • Jakość dyfuzora – warto przyjrzeć się całej suszarce, a w szczególności końcówce dyfuzora. Powinna być wykonana starannie, posiadać odpowiednio rozplanowane wypustki o lekko zaoblonych czubkach.
  • Cena – tania suszarka z dyfuzorem może być dobrym wyborem, ale warto porównywać stosunek ceny do jakości i do oferowanych opcji.

Ranking suszarek z dyfuzorem

Asortyment suszarek z dyfuzorem jest na tyle szeroki, że trudno wskazać najlepszą suszarkę z dyfuzorem, która przypadłaby do gustu każdemu. Właśnie dlatego wiele osób poszukuje informacji typu: suszarka z dyfuzorem – jaką polecacie? Wyszukując rekomendacje innych użytkowników, można wyrobić sobie zdanie na temat poszczególnych urządzeń z tej kategorii.

Podpowiedzią, z której warto skorzystać jest również nasz ranking topowych suszarek z dyfuzorem. Można dowiedzieć się z niego, które urządzenie to najczęściej kupowana suszarka z dyfuzorem. To lista najpopularniejszych suszarek z dyfuzorem, które są najczęściej kupowane w naszym sklepie.

Ranking suszarek z dyfuzorem 2018

By wybrać dobrą suszarkę z dyfuzorem, warto przejrzeć poradniki zakupowe, które wskażą, jak wybrać suszarkę z dyfuzorem oraz zajrzeć do naszego rankingu topowych urządzeń z tej kategorii.

Jak stylizować kręcone włosy?

Pielęgnacja i stylizacja włosów kręconych to duże wyzwanie. Jak dbać o kręcone włosy i jak je stylizować? Wszystko zależy od ich kondycji oraz specyfiki skrętu. Włosy napuszone i suche mogą wymagać olejowania i intensywnego nawilżania przy użyciu gęstych i treściwych masek do włosów kręconych. Włosy falowane lub kręcone, które nie są zbyt gęste bardzo dużo zyskają, jeśli będą suszone przy pomocy suszarki z dyfuzorem.

Kręcone włosy warto stylizować tak, by podkreślać ich skręt, nadawać im ładny kształt i starać się je ujarzmić, gdy są wyjątkowo gęste. Tym, czego nie zaleca się robić na co dzień, jest ich prostowanie, które wymagałoby wiele wysiłku i mogłoby je zniszczyć. Najlepiej dopasować techniki stylizacji włosów do ich rodzaju i naturalnej objętości, gdyż będą one najmniej inwazyjne i skomplikowane. Zadbane włosy, które się kręcą, wyglądają niezwykle efektownie. Podstawą ich pielęgnacji i stylizacji jest dobra suszarka z dyfuzorem i kosmetyki do odżywiania oraz dyscyplinowania włosów kręconych.

Suszarka z dyfuzorem doskonale sprawdza się w pielęgnacji włosów kręconych, falowanych oraz prostych, którym należy dodać objętości. By wybrać najlepszą suszarkę z dyfuzorem, warto kierować się wspomnianymi kryteriami wyboru oraz szukać podpowiedzi i inspiracji w naszym rankingu TOP 10 suszarek z dyfuzorem, który prezentuje te urządzenia, które są najczęściej kupowane przez innych.

Polecane artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)