Udostępnij
Skomentuj

Podsumowanie zeszłego tygodnia, Scroll - prasówka #9

Kolejny tydzień na blogu scroll.morele.net za nami! W tym czasie pojawiło się naprawdę wiele ciekawych artykułów, zobacz, których z nich nie możesz przegapić!

Na blogu scroll.morele.net nieustannie coś się dzieje, także przy takiej liczbie artykułów, nie ma sposób czegoś nie przegapić. Z tego powodu zachęcamy do regularnych odwiedzin, aby być na bieżąco ze światem technologii i rozrywki! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najciekawszych publikacji ubiegłego tygodnia.

scroll

Początek lipca został zdominowany przez kategorię rozrywka, w której to pojawiło się najwięcej artykułów. Ostatnio w sieci coraz częściej widuje się zabawne małe figurki, także jeżeli chcesz wiedzieć skąd się wziął fenomen Funko Pop, to koniecznie sprawdź oto kompendium wiedzy na ich temat!

Może masz ochotę spędzić miły wieczór oglądając filmy o psiakach? W takim razie Michał przygotował tekst, w którym zestawia najlepsze filmy o psach! Sprawdź czy znajdziesz jakiś dla siebie.Jakiś czas temu doszło do wycieku nowego Windowsa. Kuba postanowił rozpisać co na razie wiemy o Windows 11 oraz kiedy powinniśmy spodziewać się oficjalnej premiery systemu.

Sporo podróżujesz, uwielbiasz muzykę, ale zamiast Spotify preferujesz Youtube? Denerwuje Cię, że przy blokowaniu telefonu utwór automatycznie się zatrzymuje? To na pewno z chęcią sięgniesz po poradnik Michała, który tłumaczy jak używać Youtube w tle.

scroll

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich publikacji z ubiegłego tygodnia:

TECHNOLOGIA

ROZRYWKA:

PORADNIKI:

RECENZJE:

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)