Udostępnij
Skomentuj

ALPHANOVA SUN - naturalna i mineralna ochrona

ALPHANOVA SUN to idealna linia organicznej pielęgnacji przeciwsłonecznej dla osób, poszukujących skutecznej ochrony, przyjemnej konsystencji i całkowicie bezpiecznych formuł. Kosmetyki odpowiadają potrzebom całej rodziny: formuły dla niemowląt, dzieci, dorosłych, od SPF 15 do 50+. W składach znajdują się substancje pochodzenia naturalnego.

Formuły NIE ZAWIERAJĄ alkoholu, parabenów, fenoksyetanolu, a do tego nie bielą, nie zostawiają tłustej warstwy i są wodoodporne. Są przyjazne dla środowiska, bezpieczne dla wód morskich oraz raf koralowych. Marka Alphanova przekazuje 1% dochodu ze sprzedaży kosmetyków z serii Sun na ochronę i rewitalizację raf koralowych na całym świecie. Substancją aktywną, chroniącą przed promieniowaniem jest nietoksyczny dwutlenek tytanu. Wszystkie kosmetyki chronią przed UVB oraz mają wzmocnioną ochronę przed promieniowaniem UVA. Alphanova Sun to pierwsza linia certyfikowana przez ECOCERT w standardzie BIO COSMOS z organicznymi składnikami, takimi jak aloes, olej jojoba lub olej tamanu.

Cała marka jest w 100% wykonana we Francji w Prowansji i jest tam numerem 1. w kategorii kosmetyków dla dzieci.
Wśród naszych produktów, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno preparaty dla dorosłych, dla dzieci oraz formuły bezzapachowe odpowiednie dla alergików. Niedawno asortyment Alphanova Sun poszerzył się o nowe produkty. Są to Sztyfty ochronne z SPF 50+ w 3 wersjach kolorystycznych: Blue Whale (niebieski), White Shark (biały), Pink Coral (różowy). Charakteryzują się bardzo wysoką ochroną anty-UV. To #barwyochronne, które skutecznie zabezpieczą znamiona, są idealne dla dzieci, które nie lubią stosować filtrów, dla miłośników sportów wodnych, np. kite surfing.

To nie wszystkie nowości marki Alphanova! W tym sezonie linia Alphanova Sun powiększyła się dodatkowo o dwa produkty dedykowane miłośnikom podróżowania. To Spray’e z filtrem SPF 50 oraz SPF 30 w wersji bezzapachowej, o pojemności 90g, która spokojnie zmieści się do bagażu podręcznego. Oprócz bogatego wnętrza, marka Alphanova zadbała również o opakowanie. Butelka tego produktu wykonana została z bioplastiku o śladzie węglowym równym zero, do produkcji, którego użyta została trzcina cukrowa.


Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)