Udostępnij
Skomentuj

Wyraź swój styl z Remington – sprawdź nowoczesne urządzenia do pielęgnacji włosów!

Szukasz nowoczesnych urządzeń do stylizacji włosów, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Sprawdź, co dla swoich klientów przygotowała firma Remington. Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje z kategorii uroda.

Prostownice i karbownice Remington – wybór urządzeń o różnej mocy

Producent dostarcza na rynek sporą liczbę prostownic, karbownic oraz szczotek prostujących, które są bardzo zróżnicowane pod względem technicznym. Bez trudu znajdziesz sprzęty dostosowane pod względem mocy działania.

Co istotne, zarówno prostownice, jak i karbownice oferowane są w wersjach wyposażonych w wygodne mechanizmy regulacyjne. Zdecydowanie ułatwiają one dopasowanie sposobu pracy urządzenia do aktualnych potrzeb. Nakładki grzewcze znajdujące się w poszczególnych modelach zostały wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, które skutecznie chronią włosy przed przesuszeniem.

 

Nowoczesne suszarki do włosów Remington

W stylizacji fryzur niezwykle pomocna okaże się też suszarka. Producent przygotował propozycje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostępne są modele z wygodną regulacją prędkością nawiewu, a także funkcjami dodatkowymi, takimi jak chociażby zimny nawiew czy jonizacja dla lepszej ochrony włosów

Do tego dojść mogą również przydatne elementy wyposażenia. Suszarki Remington często oferowane są bowiem z wymiennymi koncentratorami o różnej średnicy, a także dyfuzorami.

 

Lokówki do włosów firmy Remington

W katalogu produktowym producenta znajdują się lokówki tradycyjne oraz modele stożkowe – ich specyficzny kształt znacznie ułatwia tworzenie spiralnych loków. Niezależnie od typu urządzenia, możesz dostosować swój pod względem następujących parametrów i funkcji:

  • moc,
  • rodzaj regulacji – firma Remington dostarcza na rynek lokówki ze stopniowym i elektronicznym systemem regulacji mocy,
  • liczba nasadek,
  • zakres generowanych temperatur,
  • obsługiwane technologie – między innymi jonizacja oraz wytwarzanie pary.
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)