Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #4, czyli podsumowanie najlepszych artykułów

W minionym tygodniu na naszym blogu pojawiło się wiele nowych treści. Poniżej znajdziecie wszystkie, wraz z uwzględnieniem najciekawszych propozycji.

Choć pogoda za oknem oraz trwające zmagania piłkarzy podczas EURO nie zachęcały nas do pracy, nie ustawaliśmy w dostarczaniu nowych treści dotyczących sprzętu, rozrywki i szeroko rozumianej technologii. Jeśli nie interesują Cię mecze, może warto obejrzeć jakiś film? Przygotowaliśmy na tę okazję spory przegląd  - Filmy na podstawie gier – nasz ranking. Które ekranizacje warto obejrzeć?. Na pewno znajdziesz wśród zaproponowanych produkcji coś dla siebie.

Dla osób, które zamiast oglądać, wolą grać, ciekawe będzie zestawienie nowości, jakie przygotowała firma Ubisoft w ramach świata znanego z serii The Division. Fani gier sygnowanych logiem Toma Clancy’ego będą mieli niedługo używane, bowiem szykuje nam się tutaj sporo produkcji. Najważniejsze z nich poznasz w tekście Nowości w uniwersum The Division

Osobom poszukującym nowego fotela gamingowego polecamy nasz test budżetowego modelu marki SENSE7. Oferuje on spore możliwości w korzystnej cenie! Przekonacie się o tym w tekście: SENSE7 Spellcaster – recenzja fotela gamingowego. Czy SENSE7 Spellcaster rzuca czar na nasze tyłki?

Prawdziwi fani nowych technologii prawie bez wyjątku fascynują się Elonem Muskiem i jego elektrycznymi samochodami. Przybliżamy jeden z najciekawszych modeli w artykule Samochód od Elona Muska — Tesla Roadster. Wszystko, co musisz wiedzieć o elektrycznym aucie przyszłości

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem sprzętu Apple, warto wiedzieć, co firma przygotowała dla swoich klientów. Do iPhonów zawita bowiem iOS 15, który oferować będzie kilka ciekawych zmian. Przeczytasz o nich w materiale Zmiany w iOS – nowości w iOS 15.

Scroll

Zapraszamy na scroll.morele.net! Pełne zestawienie artykułów z ostatniego tygodnia:

Rozrywka:

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)