Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #3, czyli podsumowanie najlepszych artykułów

W ubiegłym tygodniu na naszym blogu pojawiło się sporo nowych treści. Poniżej znajdziecie wszystkie, wraz z uwzględnieniem najciekawszych propozycji.

Choć słońce za oknem coraz bardziej zachęcało nas do wyjścia z domu, nie ustawaliśmy w dostarczaniu Wam nowych treści dotyczących sprzętu, rozrywki i szeroko rozumianej technologii. Żaden geek nie powinien przejść obojętnie obok naszej próby znalezienia najlepszych “mrugnięć okiem” twórców filmów i gier do odbiorcy - więcej dowiecie się z artykułu Easter egg – co to jest i gdzie je można znaleźć? Wybieramy najlepsze easter eggi.

Jeśli nadal nie widzicie szans na wakacyjny wylot do egzotycznych krajów, może sami zabawicie się w pilotów? Przetestowaliśmy dla Was gadżet, który nadaje się do tego jak mało co. Jest przy tym niestety dość drogi, ale za jakość trzeba płacić, prawda? Więcej dowiecie się z tekstu Michała - Thrustmaster Hotas Warthog – najwspanialszy gadżet, którego nigdy nie kupię.

Thurstmaster Hotas Warthog

Po wyboistej premierze Cyberpunka 2077 atmosfera wokół CD Projekt nadal jest dość gęsta. Jeśli interesujecie się tym tematem, warto poznać bliżej historię i strukturę najsłynniejszej polskiej firmy. Poznacie je w materiale CD Projekt Red – wszystko o najbardziej znanym polskim producencie gier.

W minionym tygodniu nie zabrakło na Scrollu całej masy praktycznych poradników dla mniej lub bardziej obeznanych użytkowników technologii. Ponieważ dopiero co Apple przedstawiło zmiany nadchodzące wraz z iOS 15, może warto rozważyć inwestycję w abonament od tej firmy? Wszystkie za i przeciw zebraliśmy w artykule Subskrypcja Apple One – co to dokładnie jest, jak działa i ile kosztuje?

Scroll

Zapraszamy na scroll.morele.net! Pełne zestawienie artykułów z ostatniego tygodnia:

Rozrywka:

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)