Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #1, czyli najlepsze tematy z ostatniego tygodnia

Ubiegły tydzień był na naszym blogu bardzo intensywny. Zapraszamy na przegląd nowości i najciekawszych materiałów, których nie możecie przegapić.

Jeśli interesujesz się grami, nie możesz przegapić dwóch naszych tekstów dotyczących bardzo głośnych produkcji. W jednym zbieramy wszystkie informacje, jakie znamy na temat The Sims 5, czyli najpopularniejszej symulacji życia od EA. W drugim natomiast próbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy CD Projekt RED “połatał” Cyberpunka 2077 na tyle, że faktycznie warto po ten tytuł sięgnąć. 

Za oknami w końcu powoli robi się letnia pogoda i coraz więcej z nas wybiera się na rowerowe wycieczki. Prawdziwy fan technologii na pewno wykorzysta taką okazję do sprawdzenia odpowiedniego oprogramowania. Nasze propozycje znajdziecie w artykule 7 najlepszych i darmowych aplikacji na rower. A skoro relaks w plenerze, to najlepiej ze słuchawkami na uszach. Tutaj polecamy naszą analizę Tidal vs Spotify — która platforma streamingowa jest lepsza? 

Jeśli jednak złapie Cię niepogoda, zostań w domu i obejrzyj jakiś film lub serial. W tym tygodniu zaprezentowaliśmy najlepsze Polskie filmy i seriale na Netflix. Doradzamy też, w jaki sposób korzystać z aplikacji HBO GO na telewizorze. 

Fanów technologii postanowiliśmy zaktywizować próbą rozwiązania jednego z największych problemów podczas wyboru nowego sprzętu: Android czy iOS? Przekonaj się sam, co bardziej pasuje do Ciebie. A jeśli ta decyzja została już przez Ciebie podjęta, sprawdź bliżej, co to jest Internet of Things, czyli Internet rzeczy.

Zapraszamy na scroll.morele.net! Pełne zestawienie artykułów z ostatniego tygodnia:

Rozrywka:

Recenzje:

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)