Udostępnij
Skomentuj

SAEM Iceland - pielęgnacja prosto z Islandii

The Saem to koreańska marka kosmetyków inspirowanych naturą. Naturalne bogactwo świata roślinngo pochodzącego z różnych zakątków kuli ziemskiej zostało wykorzystane do ich produkcji, aby Twoja skóra zyskała równowagę, harmonię i naturalny blask. Z The Saem skóra będzie zdrowsza i piękniejsza każdego dnia.

Promocja

Tylko do 14.06.2020 wszystkie kosmetyki z serii Iceland marki The Saem kupisz z 40% rabatem. Aby skorzystać z promocji nie potrzebujesz dodatkowego kodu rabatowego, wszystkie ceny zostały już obniżone na stronie.

Linia kosmetyków ICELAND

Linia kosmetyków ICELAND jest wypełniona bogatymi w minerały składnikami nawilżającymi pochodzącymi z kryształowo czystej wody polodowcowej z Islandii. Islandia jest jednym z najczystszych miejsc na świecie. Mineralna woda z islandii słynie przede wszystkim ze swojej wysokiej jakości i wyjątkowej czystości. Woda z topniejących lodowców Islandii jest naturalnie filtrowana i nawet po rozmrożeniu nie traci swoich właściwości leczniczych. W porównaniu do normalnej wody mineralnej pasuje bardzo powoli, hamując proces przeznaskórkowej utraty wody. Nasyca ją niezbędnymi minerałami i mikroelementami. Dlatego produkty z linii Icealnd polecane są do cery suchej, przesuszonej i odwodnionej.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)