Udostępnij
Skomentuj

Porcja najświeższych artykułów na blogu. Scroll - prasówka #8

Lato w pełni, temperatury na zewnątrz niemal codziennie przekraczają 30 stopni. W taką pogodę niewskazane jest przemęczanie się! Dlatego Scroll radzi: ułóż się wygodnie na leżaku, weź telefon w dłoń (lub laptopa) i wejdź na nasz blog. Nie zawiedziesz się!

Jeśli udało mi się Was przekonać, to prezentuję także solidną dawkę nowych treści jakie ukazały się ostatnio na blogu scroll.morele.net. Z pewnością będzie pomocna w wyszukiwaniu treści, które najbardziej Was ciekawią. Zatem, by nie przedłużać, rzućmy okiem na artykuły na naszym blogu, które zasługują na szczególne wyróżnienie.

scroll

Wiesz czym jest BLIK? Mogłeś z niego korzystać, ale nawet jeśli, to tekst Co to jest BLIK? Jak płacić BLIKiem przez internet i w sklepie stacjonarnym? może Cię nadal zaciekawić. Prócz podstawowych informacji, znajdziesz w nim porady, które pozwolą Ci ustrzec się oszustw z wykorzystaniem tej platformy. Cenne informacje zawsze są przydatne, zatem zapraszamy do lektury.

Pora na relaks - wielu z nas lubi relaksować się oglądając swój ulubiony serial. Rzeszę fanów w naszym kraju zdobył serialowy Wiedźmin od Netfliksa. Chcecie wiedzieć więcej o nadchodzącym sezonie? Tekst Wiedźmin sezon 2. – kiedy znowu na Netflix? Wszystkie informacje o 2. sezonie serialu Wiedźmin jest zdecydowanie dla Was! Nie wiem jak Wy, ale ja z wypiekami czekam na kolejną odsłonę opowieści o Geralcie od Netfliksa.

A jeśli zastanawialiście się jak głęboko można wkopać się w naszą planetę to pewnie nigdy nie słyszeliście o SG-3. Tekst Odwiert kolski – czy Rosjanie dokopali się do piekieł? Fakty i mity wokół odwiertu SG-3 może być interesujący. Zapraszamy do niego nie tylko górników i fanów geologii!

scroll

Zestawienie innych tekstów, które ukazały się na blogu (30.06):

TECHNOLOGIA:

ROZRYWKA:

PORADNIKI:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)