Udostępnij
Skomentuj

Nowości na blogu Scroll. Prasówka #7

Kolejny tydzień na blogu scroll.morele.net za nami i ponownie przybyło nam wiele ciekawych artykułów. Koniecznie zobacz, których z nich nie możesz przegapić!

Ostatnio na  scroll.morele.net sporo się działo, gdyż opublikowaliśmy wiele ciekawych artykułów. Nie sposób za tym wszystkim nadążyć, więc zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę publikacji z minionego tygodnia, na wszelki wypadek, gdyby co.

Nie sposób wybrać jednej konkretnej kategorii, która definitywnie królowała w zeszłym tygodniu, gdyż pojawiło się u nas nie tylko sporo poradników, ale też artykułów poświęconych technologiom i rozrywce. Może zacznij od tekstu, z którego dowiesz się, gdzie znajduje się Darmowa muzyka do ściągnięcia - gdzie ją znaleźć. Muzyka do ściągnięcia za darmo w internecie, aby to umilić sobie czas przy lekturze pozostałych artykułów?

Deepfake

Nudzisz się w domu i nie bardzo wiesz co ze sobą zrobić? Oto Sitcomy, które musisz obejrzeć – TOP 10 najlepszych sitcomów wszech czasów. Może znajdziesz jakiś tytuł, którego jeszcze nie widziałeś i zapewnisz sobie tym sposobem rozrywkę na kilka lub kilkanaście wieczorów? 

Nowy system operacyjnym zbliża się wielkimi krokami.  Chcesz nieco dowiedzieć się o następcy obecnego Windowsa i jakich zmian się spodziewać? W takim razie tekst Różnice między Windows 10 a Windows 11 – jak wypada nowy Windows? jest właśnie dla Ciebie! 

Ostatnio w sieci bardzo popularne stały się krótkie filmy, w których na przykład podmienione są twarze aktorów, na te Twoich znajomych. Czym jest Deepfake? Jak go zrobić oraz zagrożenia z nim związane. Koniecznie sprawdź ten artykuł, aby przekonać się, o co dokładnie w tym wszyzstkim chodzi.

Scroll


Zestawienie wszystkich artykułów znajdziesz poniżej:

Technologia:

Rozrywka:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)