Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5942186
Nazwa
Płyn do dezynfekcji dłoni z aloesem 1L
Kategoria
Płyny i żele antybakteryjne
Producent
NoName
EAN

Cena

Cena brutto
9.99

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Rodzaj
Płyn
Pojemność [ml]
1000
Ilość [szt.]
1

Opis produktu

Płyn do dezynfekcji dłoni z aloesem 1l

Płyn antybakteryjny przeznaczony do czyszczenia dłoni metodą wcierania. Zalecany do powszechnego, codziennego użytku. Przydatny również do czyszczenia powierzchni takich jak telefon, klawiatura, kierownica, itp.

Płyn dezynfekujący służy do odświeżenia i oczyszczenia dłoni lub powierzchni. Szybko się wchłania, dzięki czemu można go używać zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych - bez konieczności zmywania wodą. W swoim składzie posiada aloes, który nawilża i chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Zawartość 70% alkoholu zabija ponad 99,9% bakterii.

 

Sposób użycia

Niewielką ilość płynu (ok 2-3 ml) rozprowadzić na suchych dłoniach i energicznie pocierać, aż wyschną. Nie spłukiwać. Stosować za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba.

Płyn można przelać do mniejszej buteleczki, aby zawsze mieć go pod ręką.

 

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na podrażnionej lub uszkodzonej skórze. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu przepłukać je wodą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

W przypadku dostania się do oczu: Wypłukać obficie dużą ilością wody lub płynem fizjologicznym, np. roztwór 0,9% NaCl lub 5% glukozy (10 – 15 min.). Chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe. W przypadku wystąpienia podrażnienia skonsultować się z lekarzem.

W przypadku spożycia: Przepłukać usta wodą, podać poszkodowanemu wodę do picia. Nie wywoływać wymiotów. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. Wezwać lekarza, pokazać opakowanie lub etykietę.

 

Skład

  • Alcohol Denat
  • Aqua
  • Glycerin
  • Aloe Barbadensis Leaf Juice
  • Panthenol

 

Płyn posiada pełną certfikację, może byc dystrybuowany do szpitali. Opakowanie plastikowe przeznaczone do recyklingu.