Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5894214
Nazwa
Vipera Cień do powiek Younique Hot 30 Spinel 2g
Kategoria
Cienie do powiek
Producent
Vipera
EAN
5903587350306

Cena

Cena brutto
24.87

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Rodzaj
Prasowane
Formuła
Standardowa
Opakowanie
Pojedyncze
Efekt
Satynowy
Odcień
30 Spinel

Opis produktu

Vipera

Cień do powiek Younique 

30 Spinel 2g

 

Prasowane Cienie do Powiek YOUnique HOT/COOL obejmują kolory perłowe, satynowe matowe ujęte w dwie LINIE KOLORYSTYCZNE. Bogata, jedwabista tekstura sprzyja łatwej aplikacji i trwałości makijażu. Organiczne i mineralne barwniki są bezpieczne dla delikatnej skóry powiek, a zwłaszcza dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. Imponująca kolorystyka inspirowana barwami Natury zapewnia wszechstronność tworzenia niuansów w makijażu dziennym i popołudniowym. Jasne, podkładowe odcienie są znakomite do łączenia użytych barw, rozcierania, płynnego przenikania się kolorów. Ciemniejsze – wydobywają urodę oczu i wyrazistość spojrzenia; są niezbędne w makijażu Smoky Eyes.

Naturalne pigmenty uzupełnione ekstraktem z Oleju Jojoba zapewniają nie tylko intensywne, ekscytujące kolory, ale też dbałość o odżywienie i ujędrnienie delikatnej skóry powiek. Bio-dynamiczny dodatek Baycusanu pomaga skórze tworzyć długotrwały makijaż oczu. Dodatek Nylonu-12 pozwala na gładką i nieosypującą się aplikację na powieki. Przebadane oftalmologicznie Cienie są bezpieczne zarówno dla wrażliwych oczu jak i soczewek kontaktowych.

Elegancka, klasyczna kaseta Cieni do Powiek YOUnique HOT/COOL skrywa nie tylko cień, ale również jakże potrzebne lusterko i aplikator.

 

SKŁAD

  • czysta mika – transparentny minerał z grupy krzemianów umożliwia gładką aplikację i łączenie barw na powiece
  • stearynian cynku – zwiększa przyczepność masy, minimalizuje osypywanie
  • nylon – sprawia, że prasowany pigment rozciera się swobodnie, miarowo, pozostawiając na powiece atrakcyjny efekt kolorystyczny
  • silikonowe emolienty – redukują uczucie lepkości, bardzo dobrze przylegają do skóry, nie utleniają się i wyjątkowo długo utrzymują kolor na powiece