Sztuczne rzęsy (134)

Sztuczne rzęsy

(134)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów,Al KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Cen, Al Jerozolimske 56C
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
 • Sortowanie domyślne
 • Cena - od najniższej
 • Cena - od najwyższej
 • Po popularności
 • Po ocenach klientów
 • Po ilości komentarzy
 Donegal SZTUCZNE RZĘSY (4455) Z KLEJEM
-1 %
Donegal

SZTUCZNE RZĘSY (4455) Z KLEJEM

10,40 zł
10,44 zł
 Ardell Accent Lashes sztuczne rzęsy czarne 318 2 szt
-1 %
 Ardell Wispies 122 1 para sztucznych rzęs Black
-5 %
 Ardell Studio Effect 110 (W) sztuczne rzęsy
-7 %
Ardell

Studio Effect 110 (W) sztuczne rzęsy

11,78 zł
12,61 zł
 Ardell Wispies Baby Wispies - sztuczne rzęsy
-4 %
Ardell

Wispies Baby Wispies - sztuczne rzęsy

11,89 zł
12,32 zł
 TOP CHOICE Sztuczne rzęsy kępki "L" (35982)
-2 %
TOP CHOICE

Sztuczne rzęsy kępki "L" (35982)

12,29 zł
12,44 zł
 TOP CHOICE Sztuczne rzęsy kępki S 35005-01
-2 %
TOP CHOICE

Sztuczne rzęsy kępki S 35005-01

12,30 zł
12,45 zł
 Donegal Sztuczne rzęsy i klej I Love Lashes No 3
-37 %
Donegal

Sztuczne rzęsy i klej I Love Lashes No 3

15,98 zł
25,19 zł
 Ardell Double Up Black 204 (W) sztuczne rzęsy
-1 %
Ardell

Double Up Black 204 (W) sztuczne rzęsy

17,78 zł
17,87 zł
 Ardell Duo Eyelash Dark Klej do sztucznych rzęs 14g
-9 %
 TOP CHOICE Klej do sztucznych rzęs 1g
TOP CHOICE

Klej do sztucznych rzęs 1g

3,20 zł
 TOP CHOICE Klej do rzęs 1g
TOP CHOICE

Klej do rzęs 1g

3,20 zł
Mocniejsze podkreślenie oczu jest jeszcze bardziej efektowne, gdy sięgnie się po sztuczne rzęsy. Ich przyklejanie nie jest trudne, a dzięki nim można zagęścić naturalną oprawę oczu i podkreślić spojrzenie. Sztuczne rzęsy są dostępne w wielu różnych wariantach. W naszym asortymencie można znaleźć rozwiązania na każdą kieszeń. Sztuczne rzęsy są dostępne w różnego typu zestawach, dzięki którym można uzyskać spektakularny lub dość naturalny efekt – w zależności od potrzeb i okoliczności. Wiele osób zastanawia się, czy sztuczne rzęsy są bezpieczne i faktycznie warto wiedzieć, że jest to produkt bezpieczny, a jedyne reakcje alergiczne lub podrażnienia mogłyby wystąpić po użyciu kiepskiego kleju do sztucznych rzęs. Warto od razu rozwiać wątpliwości co do tego, czy sztuczne rzęsy osłabiają naturalne. Jeśli będą noszone od czasu do czasu i nakładane oraz zdejmowane zgodnie z zaleceniami, nie będą miały wpływu na kondycję naturalnych rzęs. Bogata oferta sztucznych rzęs umożliwia zakup dokładnie takiego produktu, jaki spełni indywidualne oczekiwania. By ułatwić sobie zakup, warto kierować się kluczowymi cechami produktów i przefiltrować wyświetlane wyniki do tych przedmiotów, które odpowiadają określonym kryteriom:
 • Cena – choć sztuczne rzęsy nie są bardzo kosztowne, to nawet w obrębie tej kategorii można znaleźć produkty w różnych cenach. Duże pakiety sztucznych rzęs Ardell albo zestawy sztucznych rzęs Artdeco będą odpowiednio droższe od mniejszych opakowań sztucznych rzęs Donegal albo pojedynczych opakowań sztucznych rzęs Revlon.
 • Marka – warto sugerować się dobrymi opiniami o sztucznych rzęsach wybranej firmy. W naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie dobrej jakości sztuczne rzęsy od znanych i cenionych marek (Revlon, Artdeco czy Ardell).
 • Opakowanie – oferujemy zarówno pojedyncze sztuczne rzęsy, jak i całe pakiety rzęs.
 • Rodzaj produktu – w tej kategorii produktów można znaleźć sztuczne rzęsy, sztuczne rzęsy w kępkach oraz klej do sztucznych rzęs.
 • Popularność – to kolejna kwestia, którą warto wziąć pod uwagę wybierając sztuczne rzęsy. Jaka firma będzie odpowiednia? Warto sięgnąć po produkty najpopularniejszych marek, gdyż najczęściej to właśnie one charakteryzują się wysoką jakością.
 • Nie tylko samo kupowanie sztucznych rzęs rodzi wątpliwości. Wiele osób zastanawia się nad tym, jak przykleić sztuczne rzęsy, jak zdjąć sztuczne rzęsy jakie są metody doczepiania sztucznych rzęs, czy sztuczne rzęsy nadają się pod okulary i jaka powinna być pielęgnacja, gdy nosimy sztuczne rzęsy. Pytań i wątpliwości w tym temacie jest wiele, a same sztuczne rzęsy nakłada się stosunkowo łatwo, co można sprawdzić w licznych filmach instruktażowych oraz w zaleceniach producentów. Nad tymi kwestiami faktycznie warto zastanowić się jeszcze przed zakupami, by dokonać najlepszego wyboru. W naszym asortymencie można znaleźć wysokiej jakości sztuczne rzęsy i klej do rzęs od wiodących producentów.