Lusterka kosmetyczne (147)

Lusterka kosmetyczne

(147)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Lusterko kosmetyczne Beurer BS 69
Beurer

Lusterko kosmetyczne BS 69

226,89 zł
Lusterko kosmetyczne Beurer BS 59
Beurer

Lusterko kosmetyczne BS 59

158,99 zł
Lusterko kosmetyczne BaByliss 8438E
BaByliss

Lusterko kosmetyczne 8438E

211,99 zł
Lusterko kosmetyczne Beurer BS 49
Beurer

Lusterko kosmetyczne BS 49

117,99 zł
Lusterko kosmetyczne Sencor SMM 3080
-3 %
Sencor

Lusterko kosmetyczne SMM 3080

167,55 zł
171,74 zł
Lusterko kosmetyczne BaByliss 8435E
BaByliss

Lusterko kosmetyczne 8435E

110,55 zł
Lusterko kosmetyczne drewniane, lusterko kosmetyczne elektryczne, lusterko kosmetyczne kieszonkowe, a może lusterko kosmetyczne ozdobne? Te pytania zadaje kobieta która stoi przed koniecznością zakupu tego gadżetu, gdyż lusterko to jeden z obowiązkowych elementów w kobiecej kosmetyczce lub na toaletce.

Można wyróżnić:

- lusterka kosmetyczne do torebki
- lusterka kosmetyczne stojące, które stosuje się zazwyczaj w praktyce domowej ze względu na ich zdecydowanie większy rozmiar. Mimo wszystko nadal są one zbyt duże, aby można było dyskretnie korzystać z nich na przykład w pracy czy na ulicy
- lusterko kosmetyczne z oświetleniem to z kolei rozwiązanie stosowane zazwyczaj w lusterkach  na nóżce oraz w osobnej kategorii, jaką są lusterka łazienkowe.

Warto wiedzieć, że lustra kosmetyczne muszą charakteryzować się doskonałą jakością szkła. Trzeba mieć także świadomość, że lustro kosmetyczne do makijażu powinno być na tyle duże, aby pokazywało nie tylko twarz, ale również szyję i dekolt. Dużą popularnością cieszą się lusterka kosmetyczne powiększające oraz lusterka kosmetyczne podświetlane. I tak na przykład lusterko kosmetyczne na nóżce Beurer to produkt dedykowany paniom, którym zależy na lusterku obrotowym, podświetlonym, wyposażonym w dwie tafle. Lusterko kosmetyczne beurer charakteryzuje się dużą odpornością na wszelkie zabrudzenia. Dobre opinie użytkowniczek wyróżniają też lusterko kosmetyczne na przyssawki BaByliss. Model ten gwarantuje również pięciokrotne powiększenie. Jest to lusterko kosmetyczne dwustronne.

Firma Camry specjalizuje się w lusterkach o kulistym wyprofilowaniu tafli, z demontowalną nóżką. Podobnym rozwiązaniem technologicznym może się pochwalić marka GOTIE. Lusterko kosmetyczme Sencor odróżnia się tym, że w tym przypadku mamy do czynienia z trzykrotnym powiększeniem. Ciekawym rozwiązaniem są też trzy poziomy podświetlenia: niski, średni i wysoki. Również firma Medisana stawia na klasyczną wygodę, w rezultacie czego lusterka kosmetyczne przez nią produkowane mają dwie tafle (zarówno tę powiększającą, jak i ukazującą twarz w postaci rzeczywistej) ustawione na zasadzie obrotowej, co pozwala łatwo  zmieniać je i ustawiać pod wybranym kątem.

Cena tego typu lusterek, niezależnie od ich marki, jest przystępna. Oczywiście, sklep internetowy oferuje zwykle lepsze warunki zakupu pod względem kosztów, niż tradycyjna drogeria, stąd szczególnie dla kobiet lubiących posiłkować się wynalazkami techniki sklep internetowy o specjalizacji wizażowej będzie idealnym miejscem do doboru właściwego lusterka. Zasadniczo właściwości lusterek kosmetycznych nie różnią się od siebie znacząco, także jeśli przy wyborze bierze się pod uwagę podane wyżej wskazówki oraz własny gust, to nie sposób dokonać niewłaściwego wyboru. Z uwagi na to, nie warto zwlekać z podjęciem decyzji o zakupie lusterka, aby móc się jak najszybciej przekonać, że po jego wyborze świat makijażu stanie się znacznie prostsze i bardziej przyjazny.